KOBİ’ler zengin içerikli, interneti limitinde duran ve yurt dışında da geçerli* tekliflere uygun fiyatlarla sahip olurken Türk Telekom Güvenlik McAfee Koruma Servisi ile cihazlarını siber suçlardan koruyacak!

​​

Tarife Bilgisi

Türk Telekom ofislerinden, mağazalarından ve kurumsal satış yöneticileri aracılığı ile Güvenli Kobi Tarife tekliflerinden birine yeni hat alımı ya da numara taşıma ile gelen kurumsal müşteriler 12 fatura dönemi boyunca limitinde duran cepten internet ile fatura şoku yaşamadan bol bol cepten internet + Dakika + Türk Telekom sabit ve mobil yönüne sınırsız konuşma + SMS'e çok avantajlı fiyatlar ile sahip oluyor. Üstelik Türk Telekom Güvenlik McAfee Koruma Servisi (3 Lisans) tarifeniz dahilinde ayda sadece 1 TL!

Güvenli Kobi Tarifeleri'ne 3 ve üzeri hat ile gelen KOBİ'lerimize ek indirim fırsatı! Güvenli Kobi Çoklu Hat Kampanyası detayları için tıklayınız.

Güvenli Kobi 25 GB tarifesi ile beraber alınabilen Zengin Yurt Dışı Paketi detayları için tıklayınız.

​​​

Tüm paketler, ücretli olarak Tarifen Yurt Dışında servisinden yararlanabilir. Bu sayede, Yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve smsler geçerli ülkelerde kullanılabilir!​

Cep Dostu Tarifeleri Ücret Bilgisi
Güvenli Kobi 8 GB Güvenli Kobi 15 GB Güvenli Kobi 25 GB
Limitinde Duran Cepten İnternet 8 GB 15 GB 25 GB
Her Yöne Dakika 750 1000 3000
Her Yöne SMS 750 1000 3000
12 Fatura Dönemi Taahhütlü Fiyat 48,94 TL 63,22 TL 89,73 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 81,57 TL 101,97 TL 152,97 TL
3 ve Üzeri Hat Kampanyalı Fiyat* 36,70 TL 49,96 TL 68,32 TL

*3 ve üzeri hat alımında hat başına ücrettir.

Güvenli Kobi tarifelerindeki tüm paketler şebeke içi ve TT sabit hatlarla sınırsız dakika içermektedir.

**Tüm aylık tarife teklif ücretlerinin içine Türk Telekom Güvenliki McAfee Koruma Servisi (3 Lisans) ürünü 1 TL olarak dahildir. Türk Telekom Güvenlik McAfee Koruma Servis detayları için tıklayınız.

***Güvenli Kobi 15 GB ve Güvenli Kobi 25 GB Tarifesi müşterileri Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir. Prime Business detayları için tıklayınız.

Tabloda belirtilen 12 fatura dönemi taahhütlü fiyatlar, tarifeye yeni hat alımı ya da numara taşıma yoluyla son 60 gün içerisinde gelip, kampanyaya katılarak 12 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.​ 3 ve üzeri hat ile gelip 12 ay taahhüt veren kurumsal abonelerde ise 3 ve Üzeri Hat Kampanyalı ücretler geçerli olacaktır. Abonelerin aynı fatura dönemi içerisinde 3 veya üzeri hat aktivasyonu yapması gerekmektedir. Güvenli Kobi Çoklu Hat Kampanyası detayları için tıklayınız.

*Tüm teklifler, Tarifen Yurt Dışında Servisi'nden ücretli olarak yararlanabilir. Bu sayede, yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve SMS'ler geçerli ülkelerde kullanılabilir!​

Servisten faydalanmak için "TARIFEN YURTDISINDA" yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Tarifen Yurt Dışında servisinin detayları için tıklayınız.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. belirtilen ücretleri güncelleme hakkına sahiptir.

​​ ​​​​​​​
​​​​​​
 • Tarife tekliflerinden; numara taşıma, yeni hat aktivasyonu ve Türk Telekom Kurumsal faturasız tarifeden faturalıya geçiş yoluyla gelmiş müşteriler faydalanalabilirler.
 • Güvenli Kobi 15 GB ve Güvenli Kobi 25 GB Tarifesi müşterileri Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir. Prime Business detayları için tıklayınız.
 • Tarife tekliflerindeki cepten internet limitinde durmaktadır. Limitinde duran özelliği ile, paketler tükendiğinde, müşterinin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps'a düşer ve internet bağlantısı yapamaz.
 • Güvenli Kobi Tarifesi tekliflerinden Vergi kimlik numarasını beyan ederek numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen kurumsal müşteriler faydalanabilirler.
 • Güvenli Kobi Tarifesi tekliflerine Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarife tekliflerine kayıt olan müşteriler, 4.5G'ye geçiş için izin vermiş sayılır. Bu müşteriler, sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipini seçerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilir.
 • Kampanya kapsamında, aynı taahhüt süresi içerisinde üst tekliflere geçildiğinde müşteriye ceza yansımaz ve taahhüt süresi kaldığı yerden devam eder. Kampanya kapsamında aynı taahhüt süresi içinde alt tekliflere ve farklı başka tarifelere geçildiğinde müşteriye taahhüt ihlali nedeniyle ceza yansır ve taahhüdün müşteri isteğiyle tekrar başlatılması gerekir.
 • Türk Telekom Güvenlik McAfee Koruma Servisi 3 lisans ürünü Güvenli Kobi Tarife Paketleri’ne dahil olan abonelerin 1 TL olarak tarife fiyatlarına dahildir. Türk Telekom Güvenlik McAfee Koruma Servisi Müşteri Hizmetleri aracılığı ile iptal ettirilebilir. İptal başvurusunda bulunulan hat / hatlara SMS göndermek suretiyle iptal bilgilendirilmesi yapılacaktır.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan sınırsız dakikalar şebeke içi, ev ve iş yönüne aramaları kapsamaktadır. Söz konusu her yöne vesınırsız dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; her yöne dakikalar 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne ve sınırsız dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife teklifleri kapsamındaki SMS'ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay, tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Ücretsiz kullanım haklarının üzerindeki yurt içi kullanımlar "Ücretler" bölümünde gösterildiği gibi ücretlendirilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil tarafından belirlenen ve müşterilere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat TT Mobil tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, TT Mobil’in ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan müşterinin faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.  Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. belirtilen fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Güvenli Kobi Tarifesi tekliflerine numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelerek Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları yoluyla kayıt olunabilecektir.

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET, tüm faydalardan kalan hakkınızı öğenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı şekilde taleplerini gerçekleştirebilir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Detaylı bilgi için 550 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.taahhüt kapsamında yer almayan fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte'tır.

Güvenli Kobi Tarifesi Taahhütnamesi için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​​