Artık paket aşımında da daha ucuza konuşabilirsiniz.

Paket Bilgisi

Avantajlı Dakika Paketleri’yle çok avantajlı fiyatlarla ay boyu her yöne doya doya konuşabilirsiniz.

Bu avantajlı paketlere Faturanı Paylaş Modeli çalışanları 0555 444 1 500 veya Türk Telekom hatlarından 500‘ü arayarak sahip olabilirler.

Bizim Ofis tarifesi üzerine alınabilecek Heryöne 90 dakika paketi için Kurum yetkilisinin 0555 444 1 550’yi veya Türk Telekom hattından 550’yi araması gerekmektedir.​​​​​​

​​​​
Paket Paket Fiyatı TL/ay
Her Yöne 90 Dakika   9 TL
Her Yöne 150 Dakika 12 TL
Her Yöne 300 Dakika 20 TL
​​
​​

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

 • Her Yöne 90 Dakika Paketi, Bizim Ofis tarifesi ve Faturanı Paylaş Modeli tarifeleri (Paket 1, Paket 2, Paket 3) üzerine alınabilir.
 • Her Yöne 150 ve Her Yöne 300 Dakika Paketleri ise sadece Faturanı Paylaş Modeli tarifeleri (Paket 1, Paket 2, Paket 3) üzerine alınabilir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.
 • Türk Telekom, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • Dakika paketi ile sunulan her yöne dakikalar, bir aylık kullanım içindir.
 • Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar silinecektir.
 • Paket kapsamında, paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalarda, mevcut tarifenizin ücretlendirme koşulları geçerlidir.
 • Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.
 • Dakika paketi ile sunulan her yöne dakikalar, bir aylık kullanım içindir.
 • Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar silinecektir.
 • Paket kapsamında, paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalarda, mevcut tarifenizin ücretlendirme koşulları geçerlidir.
 • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
 • Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.
 • Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TÜRK TELEKOM İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.