4.5G ile sınırları kaldırıyoruz! Şimdi 4.5G hızında bol cepten internet, sınırsız konuşma, sınırsız mesajlaşma fırsatı çok avantajlı fiyatlarla cebinizde!

Tarife Bilgisi

Türk Telekom 4.5G ile sınırları kaldırıyor! Türk Telekom numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya tarife değişikliği ile İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Kampanyası’na katılan işyeri müşterilerinin artık dakika ve SMS’leri bitmiyor. Üstelik Türk Telekom müşterileri, mobil tarifesindeki interneti ikiye katlıyor.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
SINIRLARI KALDIRAN Tarifeler Ücretlendime Bilgileri
  SINIRLARI KALDIRAN 3 GB SINIRLARI
KALDIRAN
4 GB
SINIRLARI KALDIRAN 5 GB SINIRLARI KALDIRAN 6 GB SINIRLARI KALDIRAN 10 GB SINIRLARI KALDIRAN 30 GB
İnternet* 6 GB 8 GB 10 GB 12 GB 20 GB 30 GB
Dakika** Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
SMS*** Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret 45 TL 55 TL 65 TL 74 TL 115 TL 145 TL
24 Ay Taahhütlü Fiyat 45 TL 55 TL 65 TL 74 TL 115 TL -
Taahhütsüz Aylık Ücret 75 TL 95 TL 115 TL 135 TL 175 TL 195 TL

*Tabloda gösterilen cepten internet faydası Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterisi olmayan aboneler belirtilen cepten internet hakkından faydalanamayacak olup, bahse konu aboneler tabloda gösterilen cepten internet faydasının yarısı miktarında internet hakkından faydalanabilirler.

**Şebeke içi sınırsız dakika + sabit hatlarla sınırsız dakika + diğer GSM operatörleri yönüne 3000 dakika

***Şebeke içi sınırsız SMS + sabit hatlar ve diğer GSM operatörleri yönüne 3000 SMS

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, İŞYERİM MOBİL SINIRLARI KALDIRAN tarifelerine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, İŞYERİM MOBİL SINIRLARI KALDIRAN kampanyasına katılarak 12 ya da 24 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. Seçilen taahhüde göre 12 ya da 24 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Tüm paketler, tarifen yurtdışında servisinden yararlanabilir. Bu sayede, Yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve smsler yurt dışında da kullanılabilir!

Servisten faydalanmak için "TARIFEN YURTDISINDA" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. 

Tarifen yurtdışında servisinin detayları için tıklayınız.

Tarife kapsamındaki diğer GSM operatörleri yönüne 3000 dakikanın tükenmesi durumunda, diğer GSM operatörleri yönüne dakika başına ücretlendirme 68,69 kuruştur.

Tarife kapsamındaki sabit hatlar ve diğer GSM operatörleri yönüne 3000 SMS'in tükenmesi durumunda, sabit hatlar ve diğer GSM operatörleri yönüne SMS başına ücretlendirme 49,38 kuruştur.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamaz.Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​​​​​​​​​​​​
​​
 • Mevcutta Türk Telekom ve TTNet abonesi olan ve  İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarifesi Tekliflerine numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş, yeni hat aktivasyonu yada tarife değişikliği yoluyla mevcut müşteri alımı ile taahhütlü yada taahhütsüz şekilde gelen abonelere tarifelerindeki internet miktarı kadar hediye internet  tarifede kaldıkları süre boyunca hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 3 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 3 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 75 TL dir. Sınırları Kaldıran 3 GB tarifesine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Sınırları Kaldıran 3 GB Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 39 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 35 TL’dir. 12 ve 24 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 45 TL’dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 3GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 3 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 4 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 4 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 95 TL dir. Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 49 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 45 TL’dir. 12 ve 24 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 55 TL’dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 4GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 4 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 5 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 5 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 115 TL dir. Sınırları Kaldıran 5 GB tarifesine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Sınırları Kaldıran 5 GB Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 59 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 55 TL’dir. 12 ve 24 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 65 TL’dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 5GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 5 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 6 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 6 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 135 TL dir. Sınırları Kaldıran 6 GB tarifesine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Sınırları Kaldıran 6 GB Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 69 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 65 TL’dir. 12 ve 24 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 74 TL’dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 6GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 6 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 10 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 10 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 175 TL dir. Sınırları Kaldıran 10 GB tarifesine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Sınırları Kaldıran 10 GB Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 99 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 85 TL’dir. 12 ve 24 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 115 TL’dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 10GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 10 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Limitsiz(AKN'li) Teklifi: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, limitsiz(AKN'li) cepten internet KDV ve ÖİV dahil 195 TL dir. Sınırları Kaldıran Limitsiz tarifesine numara taşıma yeni aktivasyon ya da tarife değişikliği ile gelip, Sınırları Kaldıran Limitsiz Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 129 TL, 24 ay taahhüt veren aboneler için kampanya fiyatı 115 TL’dir. Cepten internet kullanımı 30 GB adil kullanım noktasına ulaştığında bağlantı hızı 128kbps'a düşürülür. 30 Kasım 2018 tarihi itibariyle teklif abone alımına kapatılacaktır. İlgili tekliften faydalanmakta olan mevcut müşteriler aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 30 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 30 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 195 TL dir. Sınırları Kaldıran 30 GB tarifesine 12 ay taahhüt veren mevcut aboneler için kampanya fiyatı vergiler dahil 145 TL’dir.
 • Tarife tekliflerinde TT/TTNet abonelerinin hediye internetlerinin bitmesinin ardından tarife kapsamındaki internet paketlerine geçilir. Paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps'a düşer.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife tekliflerine Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve TCKN ile kayıt olan aboneler için kısa mesaj yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarife tekliflerine kayıt olan aboneler, 4.5G'ye geçiş için izin vermiş sayılır. Bu aboneler, sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipini seçerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilir.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan sınırsız dakikalar şebeke içi, ev ve iş yönüne aramaları kapsamaktadır. Söz konusu her yöne ve sınırsız dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; her yöne dakikalar 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne ve sınırsız dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme dakika başına 68,69 Kr'tur.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan sınırsız SMSler şebeke içi gönderimlerde geçerlidir. Her yöne SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife teklifleri kapsamındaki SMS'ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,  web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 49,38 Kr'tur.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay,  tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife teklifleri kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım limitinde durmaktadır. Müşteriler tekrar 30 günlük bir paket satın alarak internet erişimi yapabileceklerdir. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat TT Mobil tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.  Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Mevcut durumda 12 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler sadece aynı taahhüt süresine sahip üst tekliflere geçtiğinde cayma bedeli faturaya yansıtılmazken, 13.11.2018 tarihi itibarıyla ilgili kampanyadan faydalanmakta olan müşteriler kampanya kapsamında sunulmakta olan 12 fatura dönemi taahhütlü üst tekliflerin yanı sıra, 24 fatura dönemi taahhütlü üst tekliflere (yüksek fiyatlı) geçtiğinde de cayma bedeli yansıtılmayacaktır. 12 fatura dönemi veya 24 fatura dönemi taahhüt veren müşteriler üst tekliflere geçtiğinde, abone talebi doğrultusunda taahhüt süresi yeniden başlatılabilecek ya da kaldığı yerden devam edebilecektir.
 • Taahhüdün kaldığı yerden devam etmesi veya yeniden başlamasını takiben taahüüdün bozulması halinde;
  • Taahhüdün bozulma tarihi mevcut tarifenin taahhüt bitişinden önce ise, yeni üst tarifenin geçiş tarihine kadar mevcut tarifeden sağlanan indirimler ve yeni üst tarife kapsamında sağlanan indirimlerin toplamı ile yeni tarifenin taahhüdü kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık sabit ücret tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılır.
  • Taahhüdün bozulma tarihi mevcut tarifenin taahhüt bitişinden sonra ise, yeni üst tarife kapsamında sağlanan indirimlerin toplamı ile yeni tarifenin taahhüdü kapsamında tahsil edileceği belirlenen aylık sabit ücret tutarının henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife tekliflerine Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve TCKN ile kayıt olan aboneler için kısa mesaj yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeye ve internet hediyesine katılım için SMS kanalı kullanılabilir.
 • SMS ile tarife değişikliği için daha önce Türk Telekom Mobil Kurumsal bir tarife kullanıyor olmak gerekir. Tarife değişikliği için;

SINIRLARI KALDIRAN 6 GB TEKLİFİ İÇİN; SINIRLARI KALDIRAN 3GB -> 5555
SINIRLARI KALDIRAN 8 GB TEKLİFİ İÇİN; SINIRLARI KALDIRAN 4GB ->5555
SINIRLARI KALDIRAN 10 GB TEKLİFİ İÇİN; SINIRLARI KALDIRAN 5GB -> 5555
SINIRLARI KALDIRAN 12 GB TEKLİFİ İÇİN; SINIRLARI KALDIRAN 6GB -> 5555
SINIRLARI KALDIRAN 20 GB TEKLİFİ İÇİN; SINIRLARI KALDIRAN 10GB -> 5555
SINIRLARI KALDIRAN LİMİTSİZ(AKN'li) TEKLİFİ İÇİN; SINIRLARI KALDIRAN LİMİTSİZ -> 5555

TT/Türk Telekom aboneleri için hediye internet kurgusuna katılmak için:
SINIRLARI KALDIRAN HEDİYE yazıp 5555'e gönderilmelidir.

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Detaylı bilgi için 550 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Tarifenizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu 1Byte'tır.

İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​