Tarife Bilgisi

Bu tarifelerin adı 30.12.2015 tarihi itibariyle Kurumsal Taraftar Menü olarak değiştirilmiştir.

1. Kurumsal Taraftar Menü ile dilediğiniz tarifeyi yaratın! Esnek tarife ve paket yapısı ile işletmeler, iş ve meslek sahipleri tarifelerini ihtiyaçlarına göre oluşturuyor!

2. TT Mobil'li ve Kurumsal Taraftar'lı şirketlerle sınırsız konuşun!  Bayi ve tedarikçilerinizle yüksek fatura kaygısı olmadan, hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız konuşun.

3. Yurtdışını ücretsiz arayın! Konuşma paketlerinde yer alan her yöne dakikalarınızla Avrupa'daki sabit hatları ücretsiz arayın!

4. Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyasından da faydalanın! Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyası'ndaki tüm cihazlardan aboneler taahhüt ile faydalanabilirler.

Tarifelerinizi mesajlaşma ve internet paketleri ile zenginleştirebilirsiniz. Kendi tarifenizi oluşturmak için aşağıdaki konuşma tarifelerini, internet ve mesajlaşma paketlerini seçebilirsiniz.

Tarife yeni abone alımına kapatılmıştır.

Daha önce Kurumsal KartalCell Menü olan tarife ismi Kurumsal Taraftar Menü olarak değiştirilmiştir.​​​​​​​​​​​​

​​
Kurumsal Taraftar Menü Tarifeleri  
Tüm Tarifelerde Kurumsal Taraftar tarifesindeki ve TT Mobil'li şirketler ile Limitsiz Görüşme
Her Yöne Dakika*  - 300 Dk 600 Dk  1200 Dk  2400 Dk  3600 Dk  5000 Dk 
Ücret (TL) 16 29 39  49 59 69  89
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçi Heryöne Dakika Ücreti  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 Mesajlaşma Paketleri
SMS 50 SMS  100 SMS  250 SMS  500 SMS  1000 SMS 
Aylık Paket Ücreti (TL) 5 6 14  19
 İnternet Paketleri
Data  250 MB  1 GB  4 GB 
Aylık Paket Ücreti (TL) 15  25 
Limitinde Duran İnternet Paketleri
Data  1 GB  4 GB 
Aylık Paket Ücreti (TL) 18  28 

* Tarifeden  yararlanan aboneler, tarifeye kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, TT Mobil tarafından sunulan TT Mobil'li Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası 'ndan başvuru olmaksızın faydalanacaklardır. Kampanyaya katılım müteakiben, kampanyaya kayıt olan aboneler TT Mobil Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.

** Konuşma paketlerinde yer alan dakikalar Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hat yönlerine de geçerlidir.

18 Kasım 2014 itibarıyla yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, arama başı 60 Kuruş olarak güncellenecektir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
​​
 • Kurumsal aboneler tarifelerden faydalanabilirler.
 • Kurumsal Taraftar Menü  aboneleri; her yöne dakika içermeyen bir tarifede oldukları veya SMS paketlerini satın almadıkları durumda, yurtiçi her yöne konuşma 46,25 Kr/dk, yurtiçi her yöne SMS 33,25 Kr/SMS ile ücretlendirilecektir. İnternet paketi alındığında, aşımlar 0,05 TL/MB  ile ücretlendirilecektir. İnternet paketi alınmadığı durumlarda ise, aşağıdaki gibi kademeli bir ücretlendirme yapılacaktır:
  • 0-1 MB arası 4 TL
  • 1-10 MB arası 15 TL
  • 10-50 MB  arası 15 TL ve 10 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 1 TL, 
  • 50 MB üzeri kullanımlarda  55 TL ve 50 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 0,5 TL
 • Kurumsal Taraftar Menü tarifeleri, Kurumsal Taraftar Menü Şirketiçi Sınırsız Tarifesi, yurtiçi her yöne 300 dakika içeren Kurumsal Taraftar Menü 300 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 600 dakika içeren Kurumsal Taraftar Menü 600 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 1.200 dakika içeren Kurumsal Taraftar Menü 1.200 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 2.400 dakika içeren Kurumsal Taraftar Menü 2.400 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 3.600 dakika içeren Kurumsal Taraftar Menü 3.600 Tarifesi'ni ve yurtiçi her yöne 5.000 dakika içeren Kurumsal Taraftar Menü 5.000 Tarifesi'ni kapsar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden gönderilerde kullanılamaz. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Kurumsal Taraftar Menü'ye dahil olan tüm abonelerimiz bu tarifelere kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, TT Mobil tarafından sunulan TT Mobil'li Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası'ndan başvuru olmaksızın faydalanacak ve TT Mobil Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.
 • Kurumsal Taraftar Menü'de olan kurumsal müşterilerimiz sadece belirtilen SMS ve Data paketlerini satın alabileceklerdir. TT Mobil tarafından kurumsal/bireysel müşterilerimize sunulan diğer SMS, Dakika ve Data paketlerinden yararlanamayacaktır.
 • Kurumsal Taraftar Menü'deki ses tarifelerinde yer alan her yöne dakikalar; yurtiçi sabit hatlar, tüm operatörler ve yurtdışı Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hat yönlerine de geçerlidir.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • TT Mobil'li Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası'ndan faydalanan aboneler GRUPICIMI yazıp boşluk bırakarak sorgulamak istediğiniz 10 haneli telefon numarasını yazarak , 5555'e gönderdiğinde, arayacağı numaranın kampanyaya dahil olup olmadığını sorgulayabilirler. Örnek: GRUPICIMI 555 *** *** ***
 • 2 Kasım 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması, abone talebi üzerine hattın belirli süre için haberleşme hizmetleri kullanımından sınırlanması ve süre sonunda/abone talebi halinde tekrar aktive edilmesi durumunda son aya ait tarife aylık ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılacaktır.
 • Tarifelerde ses kullanımından ücretlendirme aralığı 6 saniyedir.
 • Kurumsal Taraftar Menü Kurgusu'na kaydedilen hatlar FCT ya da benzer cihazlarla kullanılamaz. Aksi halde TT Mobil'in ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, hattın sahibi olan kurumun faturasına, bu şekilde kullanılan her bir hat için 500 TL ceza yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Limitinde duran internet paketlerinde kullanım kotası dolduğunda ücretlendirme durdurulacak, internet kullanım hızı 5 KBPS'ye düşürülecektir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlanması halinde 46,25 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​​​​