Mobil İşyerim Eko Paket’e numara taşıma, yeni aktivasyon ya da tarife değişikliği ile gelen Kurumsal müşterilerimiz, tarifede kalma sözü veriyor, tarifeye ek 1GB hediye internet kazanıyor!

Kısa bir süreliğine geçerli bu özel kampanyayı kaçırmayın!​​​​

​​
​​​​
Konuşma SMS İnternet* 12 Fatura Taahhütlü Aylık Ücret 24 Fatura Taahhütlü Aylık Ücret
1000 DK 1000 SMS 3GB 25 TL 19 TL

​*Tabloda gösterilen cepten internet faydası Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterisi olmayan aboneler tarifedeki 1GB ile bu kampanya kapsamında sunulan 1GB cepten internetten faydalanabilirler, Türk Telekom müşterilerine özel 1GB internetten faydalanamazlar.

​​

Tarife kapsamındaki her yöne dakikaların ve her yöne SMSlerin tükenmesi durumunda, aşım ücreti 70 krş/dakika ve 70 krş/SMStir.

İnternet paketleri limitinde durmaktadır.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​
  • Kampanya, 23.08.2017 - 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • İlgili kampanyadan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde, Türk Telekom ofisleri, bayileri, çağrı merkezi ya da mağazaları aracılığı ile Mobil İşyerim Tarifesi kapsamında sunulan Mobil İşyerim Eko Teklifi’ne numara taşıma, yeni aktivasyon ya da tarife değişikliği yoluyla gelerek, 12 ya da 24 fatura dönemi boyunda tarifede kalma taahhüdü veren aboneler faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca her fatura dönemi ek 1 GB yurtiçi limitinde duran cepten internet hakkı sunulacaktır.
  • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki fatura dönemine devretmeyip, silinecektir. Hediye yurtiçi 1 GB internet hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından yapılacak olan internet kullanımı ilgili hatta tanımlı başka bir data faydası ya da data paketi yok ise duracak, aşım olmayacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemlerinde geçerlidir. Tüm data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanyanın geçerli olduğu tarife dışında bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edemeyecektir. Belirtilen nedenlerden ötürü kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında sunulan data hakkı ile ilgili herhangi bir ceza yansımayacak; ancak ilgili tarife çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar iletildiği şekilde uygulanacaktır.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.