Hattını bil, Trabzoncell’li ol!

Tarife Bilgisi

Yeni Kurumsal Trabzoncell Faturalı Tarife’ye geçerek; ayda sadece 15,99 TL karşılığında binlerce ücretsiz dakika ve her yöne SMS’lere sahip olabilirsiniz.

Trabzoncell tarifelerindeki abonelerin yararlanmakta olduğu servislerle ilgili bilgiler için www.trabzoncell.com ‘u ziyaret edin.

​​​​​​​​
​​​​
Aylık ücret​ 15,99 TL
Grup içi ücretsiz görüşme süresi* 2400 dk
Ev-İş yönü ücretsiz görüşme süresi** 1200 dk
Her yöne ücretsiz SMS*** 50 SMS
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Yurtiçinde tüm Faturalı Bireysel ve Kurumsal Trabzoncell ile tüm Kurumsal GSMobile, Fenercell ve KARTALCELLtarifelerine yapılan aramalarda geçerlidir.

** Yurtiçinde ev-iş yönlerine yapılan aramalarda geçerlidir. Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

*** Yurtiçinde tüm yönlere doğru kullanımlarda geçerlidir.

Yurtiçinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 444 0 967 ve 967 Trabzoncell Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Baz tekliften, 1 yıl boyunca tarifede kalma taahhüdü vermeden yeni hat alarak, numarasını taşıyarak veya tarife değişikliği yaparak kayıt olan tüm müşterilerimiz faydanalabilir.

Taahhütlü tekliften, tarifeye yeni hat alarak veya tarife değişikliği yaparak kayıt olan ve tarifede 1 yıl kalma taahüdünü imzalayan müşterilerimiz yararlanabilir.

NT abonelerine özel taahhütlü tekliften, numarasını taşıyarak ve 1 yıl tarifede kalma taahhüdü vererek kayıt olan müşterilerimiz yararlanabilir. (Bu teklif, Numarasını Türk Telekom'a taşıyan yeni müşteriler için geçerlidir, daha önceden Numarasını Türk Telekom'a taşımış olan müşterilerimiz taahhüt vererek “Taahhütlü Teklif“ten yararlanabilirler.)

30 Haziran 2013 tarihi itibariyle yurt içi her yöne görüşme ücreti 43,89 Kr/dk olarak güncellenecektir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​
​​

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

  • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
  • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
  • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
  • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı yolu izleyerek taleplerini gerçekleştirebilir.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​