Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

Katılım tarihlerinden itibaren 12 ay süresince WhatsApp, Bip ve Wirofon hizmetlerinin kullandığı internet kullanımları yurt içi ve yurt dışında aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde ücretsiz olacak, mevcut internet hakları bulunuyor ise bu internet hakkından düşmeyecektir. Yurt içinde 1GB, yurt dışında ise geçerli ülkelerde* 20 MB'a kadar ücretsiz olacaktır. Hakların tamamının kullanılması durumunda WhatsApp, Bip ve Wirofon kullanımları başka paket/kampanyanız yoksa standart tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

31 Aralık 2020 tarihine kadar kampanyaya katılabilirsiniz. Katılım tarihinizden itibaren 12 ay boyunca kampanya kapsamında sunulan faydalardan yaralanabileceksiniz.

Ücretsiz WhatsApp, Bip ve Wirofon Kampanyasından, Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Kontrollü Esnaf Tarifeleri ve Kontrollü Esnaf Dostu tarifeleri ile ön ödemeli tarifeler haricindeki tüm Şirketimiz Kurumsal Faturalı tarifelerinde bulunan kurumsal müşteriler faydalanabilecektir.

UCRETSIZ yazıp 5555'e gönderebilir veya 444 5 444 Turk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

WhatsApp, Bip ve Wirofon üzerinden sesli ve görüntülü konuşma yapma dışındaki tüm özellikler kampanya kapsamındadır ve ücretlendirilmez.

Faturasız tarifeler, Kontrollü Esnaf, Kontrollü S.E.Ç ve Ortak Tarife haricindeki tüm faturalı tarifelere geçiş yapabilirsiniz. WhatsApp, Bip ve Wirofon kampanyası diğer kampanyalardan etkilenmez.

Kampanyaya katıldığınız tarihten itibaren 12 Ay boyunca sesli aramalar dışındaki WhatsApp, Bip ve Wirofon kullanımlarınız ücretsiz olacaktır.

Katılabilirsiniz, WhatsApp, Bip ve Wirofon kampanyası devam eder.

UCRETSIZ yazıp 5555'e gönderdiğinizde veya 444 5 444 Turk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak kampanyaya kayıt olduğunuzda hem yurt içi hem yurt dışı faydası hattınıza tanımlanmış olacaktır. Yurt içinden 5555'e SMS atmak ücretsiz, yurtdışından atımlar 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir.

Yurt dışı faydasından yararlanabilmek için hattınızın yurtdışına açık olması gerekmektedir. Şirket yetkiliniz, 444 5 444 Turk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak ya da Online İşlem merkezinden hattınızı yurt dışına açtırabilir.

12 ay boyunca her ay fatura kesim tarihinizde yurt dışı 20MB WhatsApp, Bip ve Wirofon kotanız otomatik yenilenecektir.

Şirket yetkiliniz 444 5 444 Turk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak ya da Online İşlem merkezinden hattınızı yurtdışına açtırabilir.

WhatsApp, Bip ve Wirofon harici diğer uygulamaların arka planda internet kullanmaması için akıllı telefonların Ayarlar -> Hücresel Veri bölümünde WhatsApp, Bip ve Wirofon dışındaki tüm uygulamaların arka plan verisi fonksiyonunun kapatılması gerekmektedir. IOS ve Android için görsel anlatım için tıklayınız.

WhatsApp, Bip ve Wirofon dışındaki kullanımlarınız size sunulan avantajlı yurtdışı paketlerimizden birini aldıysanız paketiniz içerisindeki internet kotanızdan düşer, herhangi bir paketiniz yoksa yurtdışı standart tarifeden ücretlendirilir. Yurtdışı paket ve tarifelerimizle ilgili detaylı bilgi için https://kurumsal.turktelekom.com.tr/mobil/Konusvemesajlas/yurtdisi/Sayfalar/default.aspx?Kampanya=26  sayfasını ziyaret ediniz.

Size sunulan avantajlı yurtdışı paketlerimizden birini aldıysanız paketinizden ücretlendirilir, herhangi bir paketiniz yoksa yurtdışı standart tarifeden ücretlendirilir.  Yurtdışı paket ve tarifelerimizle ilgili detaylı bilgi için https://kurumsal.turktelekom.com.tr/mobil/Konusvemesajlas/yurtdisi/Sayfalar/default.aspx?Kampanya=26  sayfasını ziyaret ediniz.

IPTAL UCRETSIZ yazıp 5555'e SMS göndererek veya 444 5 444 Turk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak kampanyadan çıkabilirsiniz.

Kampanya çıkışında hiçbir bedel alınmaz, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​