Hesabını bilen tüm KOBİ‘lere duyurulur. İşte gerçek fiyata kaliteli iletişim budur!

Tarife Bilgisi

Yoğun olarak şirket içi görüşüyor ve faturalarla uğraşmak istemiyorsanız Faturasız Ofis Tarifesi ile şirketinize en ekonomik, en pratik çözümü sağlayabilirsiniz. Faturasız Ofis Tarifesi Grupiçine sadece 10 dakikası 61,2 kuruşa konuşurken, diğer yönleri de dakikası sadece 61,2 kuruşa arayabilirsiniz. Ayrıca 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde 150 her yöne mesaj hediye!

​​
Grupiçi Aramak 61,2 Kr / 10 Dk*
Yurtiçi Heryönü Aramak 61,2 Kr / Dk
SMS 33,91 Kr/SMS

*Grupiçi aramalar; Faturasız Ofis Tarifesi'ndeki diğer hatlar ve şirketin faturasız hatları arasındaki görüşmeleri kapsar.

Bu tarifenin ücretlendirme periyodu grup içi aramalar için 600 saniye, diğer yurtiçi yönleri aramaklar için ise 60 saniyedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​
​​​​​
  • Hediye SMS’ler 30 gün geçerlidir. Kullanılmayan SMS’ler 30 gün sonunda silinmektedir.
  • Hediye SMS’ler ile başka bir promosyondan hediye kazanılmaz. Kampanya, başka bir SMS kampanyası ile birleştirilemez.
  • Tarife değişikliğinde verilen hediye SMS’ler silinmektedir.
  • Bu tarifenin ücretlendirme periyodu grup içi aramalar için 600 saniye, diğer yurtiçi yönleri aramaklar için ise 60 saniyedir.
  • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
​​