İş’te Mobil Tarifeleri ile ofis dışında bile 4.5G hızında internet hizmetinizde!

Tarife Bilgisi

İster modemli ister modemsiz seçenekleri ile 10GB, 20GB ve 50GB tarifeleri ile bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da aynı anda birden fazla mobil cihazınızdan özgürce internete erişebilirsiniz.

Limitinde duran tarifeler ile fatura şoku yaşamazsınız. Seçtiğiniz tarifeniz kapsamında sunulan internet kullanım hakkınız bittiğinde, başka bir paketiniz yoksa ayrıca bir ücretlendirme yapılmayacaktır.

​​​​​​​​​​​​​
​​
Tarifeler Taahhütsüz Aylık Ücret 24 ay Taahhütlü Aylık Ücret Taahhüt Sonrası Aylık Ücret
İşte Mobil Wi-Fi 10GB Tarifesi 39 TL 19 TL 39 TL
İşte Mobil Wi-Fi 20GB Tarifesi 49 TL 29 TL 49 TL
İşte Mobil Wi-Fi 50GB Tarifesi 79 TL 59 TL 79 TL
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 10GB Tarifesi - 46 TL 56 TL
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 20GB Tarifesi - 56 TL 66 TL
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 50GB Tarifesi - 86 TL 96 TL
​​​

Fiyatlara KDV (18%) ve ÖİV (7,5%) dahildir.

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla son 60 gün içerisinde gelip, kampanyaya katılarak 24 fatura dönemi taahhüt veren aboneler için geçerlidigelen Kurumsal Müşterilere sunulmaktadır. 24 fatura döneminin bitiminden itibaren Taahhüt Sonrası Aylık Ücret geçerli olacaktır.

​​
 • Tarifeler ses ve MMS hizmetine kapalıdır.
 • Tarifelere tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Tarifeler kapsamında modemli tarifelerde Wi-Fi Modem 22 TL ücret ile temlikli olarak verilir. Modem bilgileri: Zyxel WAH7608
 • Tarife kapsamında sunulan Data ve SMS faydaları sadece yurtiçinde geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 40,75 Krş'tur.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Taahhüt süresi içerisinde aboneliğin devri, iptali, tarife değişikliği durumunda kampanya kapsamında sunulan ürün paketinin piyasa bedelinden ödediğiniz taksit tutarlarının düşülmesi sureti ile kalan tutar son faturanıza yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi  içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifelere Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri kanalları ile kayıt olunabilecektir. Paket iptal işlemleri de Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

İş'te Mobil Wifi Tarifeleri taahhütnamesi için tıklayınız.

​​​​