İş’te Mobil Tarifeleri ile ofis dışında bile 4.5G hızında internet hizmetinizde!

Tarife Bilgisi

İster modemli ister modemsiz seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun data tarifeleri ile bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da aynı anda birden fazla mobil cihazınızdan özgürce internete erişebilirsiniz.

Limitinde duran tarifeler ile fatura şoku yaşamazsınız. Seçtiğiniz tarifeniz kapsamında sunulan internet kullanım hakkınız bittiğinde, başka bir paketiniz yoksa ayrıca bir ücretlendirme yapılmayacaktır.

​​​​​​​​​​​​​​​
​​
Tarifeler Taahhütsüz Aylık Ücret 24 ay Taahhütlü Aylık Ücret 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret
İşte Mobil Wi-Fi 10GB Tarifesi 39,8 TL 19,4 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi 20GB Tarifesi 50,00 TL 29,6 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi 50GB Tarifesi 80,6 TL 60,2 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi 100GB Tarifesi 183 TL 123 TL* 148 TL*
İşte Mobil Wi-Fi 250GB Tarifesi 295 TL 235 TL* 260 TL*
İşte Mobil Wi-Fi 500GB Tarifesi 546 TL 485 TL* 510 TL*
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 10GB Tarifesi 79,00 TL** 69,00 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 20GB Tarifesi 89,00 TL** 79,00 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 50GB Tarifesi 120,00 TL** 110,00 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 100GB Tarifesi 205,00 TL** 170,00 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 250GB Tarifesi 317,00 TL** 282,00 TL* -
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 500GB Tarifesi 568,00 TL** 532,00 TL* -
​​​

Fiyatlara KDV (18%) ve ÖİV (10%) dahildir.

(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelen kurumsal müşterilerimize, 12 ve 24 ay taahhüt koşulları ile sunulmaktadır.

(**) 24 fatura dönemi sonunda geçerli olacak fiyatlardır.

​​
 • Tarifeler ses ve MMS hizmetine kapalıdır.
 • Tarifelere tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Tarifeler kapsamında modemli tarifelerde Wi-Fi Modem 46 TL ücret ile temlikli olarak verilir.
 • Tarife kapsamında sunulan Data ve SMS faydaları sadece yurtiçinde geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 53 Kr'tur. 
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Taahhüt süresi içerisinde aboneliğin devri, iptali, tarife değişikliği durumunda kampanya kapsamında sunulan ürün paketinin piyasa bedelinden ödediğiniz taksit tutarlarının düşülmesi sureti ile kalan tutar son faturanıza yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi  içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifelere Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri kanalları ile kayıt olunabilecektir. Paket iptal işlemleri de Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • İş’te Mobil Wi-Fi 100GB, İş’te Mobil Wi-Fi 250GB ve İş’te Mobil Wi-Fi 500GB tarifelerde bulunan müşterilerin yararlanmakta olduğu 12 ve 24 fatura dönemi taahhütlü tekliflerde kendi içerisinde aynı taahhüt süresine sahip olan ve mevcut tarifesinden daha yüksek fiyatlı bir tarifeye geçmesi durumunda, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Modemli tarifelerdeki abonelerin, tarifesinden daha yüksek ücretli İş’te Mobil Wifi Tarifeleri'ne geçiş imkanı yoktur.
 • Taahhütlü tarifelerde Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve modemsiz tarifeler için 12 veya 24 fatura dönemi boyunca, modemli tarifeler için 24 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi veya 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. Fatura taahhüt döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • Tarifeler kapsamında modemli tarifelerde Wi-Fi Modem temlikli olarak verilir
 • Tarifesine 12 dönem veya 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.  Modemli tarifelerde, yukarıda belirtilen cayma bedeline ek olarak modem taksit tutarının kalan bedeli de dahil edilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

10GB – 20GB - 50GB İş'te Mobil Wifi Tarifeleri taahhütnamesi için tıklayınız.

100GB – 250GB - 500GB İş'te Mobil Wifi Tarifeleri taahhütnamesi için tıklayınız.

 • İlgili ek data paketi kapsamında 10GB ve 30GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti 10GB data paketinin fiyatı KDV ve ÖİV dâhil 15.30 TL ve 30GB data paketinin fiyatı. KDV ve ÖİV dâhil 40.80 TL'dir.
 • İlgili ek data paketlerinden İş'te Mobil Wifi Tarifesi'nde bulunan aboneler faydalanabilecektir. İş'te Mobil Wifi 30GB ve 10GB Ek Data Paketleri kapsamında yurtiçi 10 GB internet ve 30 GB internet hakkı sunulacaktır.
 • Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri kanalları aracılığı ile pakete katılım için başvuruda bulunulabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak, paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paket iptal işlemleri de Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. İlgili paket geçerlilik süresi sonunda sona ermeyecek ve her fatura döneminde kendini yenileyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde en fazla bir kez satın alınabilecektir.
 • Müşterinin paketi iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir.
 • Paketin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​