AVEAİSG

AVEAİSG

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na tam uyumlu hazırlanan AVEAİSG, iş yerlerinin İSG alanında ihtiyaç duyduğu tüm çalışmaları; tek bir yapı altında organize eden ve yöneten yapıya sahiptir. AVEAİSG ile iş sağlığı ve güvenliği konusundaki dokümanların, görev ve sorumlukların takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

 • AVEAİSG, iş yerlerini NACE kodları ve tehlike sınıfları esas alınarak yapılan tanımlama sistemi ile sınıflandırır. Bu sınıflandırma sayesinde İşyerlerine yönelik zorunlu hatırlatmalar ve uyarılar ile iş takibini kısaltan AVEAİSG akıllı kontrol paneli sayesinde işyerlerinin daha iyi, daha güvenli yönetilmesini ve organize edilmesini sağlamaktadır.
 • AVEAİSG, tüm işyerlerine uygun tek bir çatı altında hazırlanan güvenilir bir rehber program olmasının yanı sıra hızlı erişim olanağı ile dünyanın herhangi bir yerinden; raporlama, sorgulama ve istatistiki verilere erişebilme imkânını vermektedir.
 • AVEAİSG, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatın işyerlerine getirdiği yükümlülüklerin uygulamasını, web tabanlı bilgi sistemiyle destekleyerek, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturur. 

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun gereği, irili ufaklı tüm firmalar bir iş güvenliği uzmanından ve iş yeri hekiminden hizmet almak zorundadır. Mevzuat tarafından zorunlu kılınan bazı belge ve raporları İGU (İş Güvenliği Uzm.) ve İş Yeri Hekimine imzalatmak ve bu kişilerin imzaladığı belli bir takım belgelerin arşivini yapmak zorundadır.  Bu belgeleri tehlike sınıfına göre 6-10 hatta 15 yıl saklama zorunluluğunuz bulunmaktadır. AVEAİSG, yukarıda bahsedilmiş her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitededir, programın içerisindeki raporlar yönetmeliklere uygun hazırlanmıştır ve değişen mevzuata uygun olarak derhal güncellenmektedir. AVEAİSG’nin içerisindeki belgelere dışarıdan tek gereken şey İş Güvenliği Uzmanınızın ve hekiminizin imzasıdır. 

İşte AVEAİSG bu noktada devreye girecek; İGU ve hekiminiz iş yerinizde o sırada bulunsun ya da bulunmasın, sürekli hazır ve tamamen güvende bir evrak arşiviniz ve bizzat AVEAİSG tarafından mevzuata uygun olarak hazırlanmış doküman kütüphaneniz olacaktır. Dahası, İş Güvenliği ile ilgili bütün önceden hazırlanmış evrakınızı sisteme kaydedebilecek ve yıllarca saklayabileceksiniz ( evraklarınızın çalınma, kaybolma, ıslanma, yanma vs. gibi riskleri ortadan kalkacak). 

Hizmet aldığınız İGU ve hekiminiz sorumluluklarını yerine getirebiliyor mu? Eksik varsa nelerdir? Tek tek takip edip sorgulayabileceksiniz. Program içerisinden mail ve SMS yolu ile tüm toplantı, muayene, aşı, makine donanım kontrolü, risk değerlendirmesi vb. gibi konularda ilgili kişilere hatırlatma mesajı atabileceksiniz. 

AVEAİSG üzerinden Risk Değerlendirmenizi birkaç dakika gibi çok kısa bir sürede İş Güvenliği Uzmanınıza program içerisinden yaptırabilecek, çıktısını alıp imzalatıp yeniden arşivleyebileceksiniz. Firmanızla ilgilenen doktor 6331 sayılı kanunun gereği olan tüm muayene işlemlerini bu program içerisinden yapıp reçete yazabilecek, sevk verebilecek. Bütün çalışanlarınızın özlük bilgileriyle birlikte muayene, sevk, aşı, kaza ve zehirlenme vb. gibi konuların raporlamalarını yapıp program içerisinden takip edebileceksiniz hatta ayrıntılı bir biçimde istatistiklendirebileceksiniz. 

Aktivasyon

AVEAİSG servisinden faydalanmak için http://www.aveaisg.com/aveaisg adresinden üye olmanız ve aboneliğinizi başlatmanız gerekmektedir.

Kullanım

AEAİSG’ye üye olduktan sonra uygulamaya girerek platformu kullanmaya başlayabilirsiniz.​​​​​​​

​​

AVEAİSG’ye 10 kullanıcıya kadar hemen abone olabilirsiniz, daha fazla abonelik talepleriniz için satış yöneticileriniz ile görüşebilirsiniz.

 • 1 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 79 TL /ay )
 • 2 Kullanıcılı AveaİSG Paketi (154 TL /ay )
 • 3 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 225 TL /ay )
 • 4 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 292 TL /ay )
 • 5 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 355 TL /ay )
 • 6 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 414 TL /ay )
 • 7 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 469 TL /ay )
 • 8 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 520 TL /ay )
 • 9 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 567 TL /ay )
 • 10 Kullanıcılı AveaİSG Paketi ( 610 TL /ay )

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.