Kurumsal Avatar

Türk Telekom Kurumsal çoklu hat müşterileri için operatör alanı ismini değiştirme özelliği: Kurumsal Avatar

Şimdi Kurumsal Mobil Ses çoklu hat müşterileri, Kurumsal Avatar servisi ile cep telefonlarının ekranındaki operatör ismi alanını ücretsiz olarak değiştirebiliyorlar!Operatör alanı isim değişikliği Müşteri Hizmetleri kanalı aracılığıyla şirket yetkilisi talebi üzerine gerçekleştirilmektedir.

İlgili şirket yetkilisi, Müşteri Hizmetleri'ni arayarak operatör alanında yazmasını istediği Avatar'ı iletmelidir.

Operatör ismi alanında yapılacak değişikliklerin gerçekleşebilmesi için, talebinizi iletmenizin ardından mutlaka telefonunuzu bir kez tamamen kapatıp açmanız gerekmektedir. Çeşitli telefonlarda sunulan "uçak modu" özelliğini kullandığınız takdirde, değişiklik gerçekleşmemektedir.

  • Kurumsal Avatar hizmetinden yalnızca Türk Telekom kurumsal mobil ses çoklu hat müşterileri yararlanabilir.
  • Kurumsal Avatar’ı kullanabilmek için SIM kartınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. 4.5G uyumlu SIM kart kullanıcısı olmayan müşterilerimiz en yakın Türk Telekom mağazasına gelerek SIM kartlarını, 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirebilirler.
  • Data ve GPO hatları Kurmsal Avatar servisinden yararlanamazlar.
  • Kurumsal Avatar servisi katılım ve kullanımı ücretsizdir.
  • Operatör ismi alanında yapılacak değişiklik için kullanılacak Avatar’ın uzunluğu 15 karakter ile sınırlıdır. Seçilecek Avatar içerisinde boşluk bırakılabilir ve boşluk 1 karakter sayılır.
  • Avatar kullanımı süresizdir. Yeni bir Avatar talebinizi iletene kadar ya da mevcut Avatar’ınızı iptal edene kadar cep telefonu ekranlarınızın operatör ismi alanında belirlediğiniz metni görmeye devam edebilirsiniz.
  • Operatör ismi alanında yapılacak değişikliklerden talep sahibi kullanıcı sorumludur. Kullanıcıların cep telefonu ekranlarında yapacakları değişiklikler kullanıcının kişisel sorumluluk alanına girmekte ve  kamuya açık olmayan bu alanda yapılacak içerik değişikliklerin (yazı, söylem vb.), Avatar’ı sunan operatör açısından bağlayıcılığı bulunmamakta olup söz konusu içeriklerle ilgili olarak hukuki ve cezai tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
  • Kullanıcı tarafından seçilecek Avatar talepleri; operatör ismi karışıklığını engellemek ve hukuki çerçeve kapsamında kontrole tabi tutulmaktadır. Uygun bulunmayan Avatar’lar üzerinden operatör ismi alanında yapılacak değişiklik gerçekleştirilememektedir.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. servis ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​