Fatura Bilgisi Sorgulama yeteneği ile markalar, kendilerinin belirleyebileceği tarih aralığında müşterilerinin fatura tutarı bilgilerine ve düzenli fatura ödeyip ödemediği bilgisine ulaşabilirler. 

Markalar, müşterilerine ait GSM numarasını, hangi tarihler içerisinde sorgu yapmak istiyorlarsa bu zaman aralığını ve sorgulamak istedikleri fatura tutar büyüklüğünü Türk Telekom sistemlerine bir webservis ile ileterek sorgu gerçekleştirebilirler. 

Bu yetenek sayesinde markalar, yüksek fatura ödeyen müşteri bilgisini sorgulayarak değerli müşteri bilgisine ulaşır, bu müşterilere uygun kampanyalarını duyurarak, yeni müşteriler kazanabilirler.

​​
Fatura Bilgisi Sorgulama Ücretlendirme Bilgisi
Fatura Bilgisi Sorgulama Birim Fiyat*
1-50.000 0,060 TL
50.001 - 100.000 0,055 TL
100.001-150.00 0,050 TL
150.001+ 0,045 TL
​​

* Fiyatlara KDV, OİV dahildir.

** Ücretlendirme ay sonu yapılan başarılı sorgu adedi ve ilgili baremdeki birim fiyat üzerinden yapılacaktır.

  • Türk Telekom Yetenekler Platformu servislerinden yararlanmak için başvurularınızı, Türk Telekom Kurumsal Satış Temsilciniz aracılığı ile yapabilirsiniz.​
  • Başvuru sonrasında Türk Telekom Yetenekler Platformu Genel Çerçeve Sözleşmesi ve ilgili yetenek için ek servis sözleşmesi imzalanır.
  • Sözleşme sürecinin ardından, müşterinin paylaşacağı Servis Talep Formu teknik ekipler ile paylaşılır. Kullanıcı adı/şifre tanımlamaları yapıldıktan sonra müşteri tarafında teknik entegrasyonlar sağlanır.