Yeni Mobil Saha

Yeni Mobil Saha ile çalışanlarınızın hem son konumlarını görüntüleyebilir, hem de üzerlerindeki iş yüklerini izleyebilirsiniz, böylelikle yeni oluşan iş emirlerini ya da görevleri de konum ve iş yoğunluğu açısından en uygun olan saha çalışanınıza yönlendirebilirsiniz. Şimdi yeni mobil web arayüzü ile her an telefonunuzdan da çalışanlarınıza ulaşabilirsiniz.

  • Görev Oluşturma ve Atama: Saha çalışanlarınızın konum bilgisini ve üzerlerindeki iş yoğunluğunu görüntüleyebilir, böylelikle en uygun saha çalışanınızı yeni göreve yönlendirebilirsiniz.
  • Önemli Nokta: Türk Telekom tarafından sunulacak genel “Önemli Noktalara” harita üzerinden erişebilir, aynı zamanda kendi “Önemli Nokta“larınızı harita üzerine ekleyebilirsiniz.
  • Ziyaret Planı ve Ziyaret Noktası: Saha çalışanlarınıza ait ziyaret planlaması yapabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz zaman aralığında, istediğiniz müşterinizin ziyaret edilip edilmediğini takip edebilirsiniz
  • SMS gönderimi: Şimdi çalışanlarınıza SMS göndermek ücretsiz!
  • Yeni mobil web arayüzü ile bütün bilgilere anında erişim ve yönlendirme.

Türk Telekom Yeni Mobil Saha servisinden faydalanmak için Türk Telekom faturalı abonesi olmak yeterlidir.​​

​​​​​​​
​​

Yeni Mobil Saha’da artık proje ücreti, bölge tanımlamalı ürün ücreti ve SMS ücreti yok. Bütün özelliklere tek paket altından erişebilirsiniz. Aylık taahhütsüz ve taahhütlü fiyatlarımız:

Yeni Mobil Saha Ücret Bilgisi
Hat Sayısı Tahhütsüz 6 Ay Taahhütlü 12 Ay Taahhütlü 24 Ay Taahhütlü
50 + 10,20 TL 9,18 TL 8,16 TL 6,12 TL
11 - 50 13,26 TL 12,24 TL 11,22 TL 9,18 TL
1 - 10 16,32 TL 15,30 TL 14,28 TL 12,24 TL

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.​​​​​​​

​​ ​​​​​​​​​​​​

Yeni Mobil Saha'yı kullanabilmek için Türk Telekom kurumsal faturalı abonesi olmalısınız.Yeni Mobil Saha'yi taahhütsüz veya taahhütlü kullanabilmek için satış yöneticiniz ile konuşabilirsiniz.

Mobil Saha'yı kullanabilmek için Mobil Saha Taahhütnamesi imzalanmalıdır. Taahhütsüz kullanımlar için taahhüt şartları geçerli değildir, Yeni Mobil Saha talep formu olarak değerlendirilecektir.

Yeni Mobil Saha'yı denemek için test kullanım taahhütnamesi imzalayabilir ve 15 gün süreyle ücretsiz deneyebilirsiniz.

Mobil Saha web ya da mobil arayüzü üzerinden kullanılır. Sorumlu operatörler ürün ile ilgili bütün işlemleri bu arayüzler aracılığı ile yapabilirler.

​​​​​​​​​​​​