İlk Ay 20 GB Hediye

İşim Ferah Tarifesi

20 GB

3 ve üzeri hatta
Ücretsiz Limitinde Durma

1000 DK
250 SMS

İşim Ferah 20 GB Tarifesi

Müşterilerimiz İşim Ferah Tarifesi’ndeki 1 GB’dan 70 GB’a kadar cepten internet ile bol GB, dakika ve Türk Telekom sabit ve mobil yönüne sınırsız konuşma hakkına çok avantajlı fiyatlar ile sahip oluyor. İşim Ferah​ Tarifeleri’ne yeni hat alımı ya da numara taşıma ile gelip taahhüt verenlere ilk ay 20 GB cepten internet hediye!​​ Üstelik çoklu hat alımlarında limitinde durma özelliği de ücretsiz!

Sınırsız yurtiçi WhatsApp mesajlaşma, Sosyal Medya yönü ve Dinle&İzle paketleri için ek ve sınırsız GB’lar, Prime Business ayrıcalıkları İşim Ferah Tarifeleri’nde!

Ek Bilgiler

İlk Ay 20 GB Hediye
3 ve üzeri hatta Ücretsiz Limitinde Durma
Sınırsız yurtiçi WhatsApp Mesajlaşma
Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma
390TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

İşim Ferah 20 GB Tarifesi
Limitinde Duran İnternet20 GB
Her Yöne Dakika*1000 DK
Her Yöne SMS250 SMS
Ek Faydalarİlk ay 20 GB Hediye
3 ve üzeri hatta Ücretsiz Limitinde Durma
Tarife Taahhütlü Fiyat**390 TL
Tarife Taahhütsüz Fiyat
780 TL
Vergi Ücretleri Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıkla​yınız.
​İnternetiniz Bittiğinde Kullanım ÜcretlendirmesiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım ÜcretlendirmesiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım ÜcretlendirmesiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*İşim Ferah tarifelerindeki tüm paketler şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika içermektedir.

**Belirtilen fiyatlar, tarifeye numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelerek, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren kurumsal müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

Tüm teklifler, Tarifen Yurt Dışında Servisi'nden ücretli olarak yararlanabilir. Bu sayede, yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve SMS'ler geçerli ülkelerde kullanılabilir! Servisten faydalanmak için ""TARIFEN YURTDISINDA"" yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Tarifen Yurt Dışında servisinin detayları için

"Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. belirtilen ücretleri güncelleme hakkına sahiptir.

İşim Ferah Tarifeleri’nden Türk Telekom Ofisleri, Mağazaları, Kurumsal Bayileri veya online başvuru aracılığı ile numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelerek, 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalma taahhüdü veren müşterilerimiz faydalanabilecektir.

 • Tarife tekliflerinden; numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu yoluyla gelmiş müşteriler faydalanabilirler.
 • İşim Ferah 30 GB, İşim Ferah 40 GB, İşim Ferah 50 GB, İşim Ferah Sosyal, İşim Ferah Özgür ve İşim Ferah Prime Sınırsız Tarifesi aboneleri Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir. Prime Business detayları için tıklayınız.
 • İşim Ferah Prime Business’lı müşterilerimiz İlk 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliğinden faydalanabilir. 3 ay ücretsiz YouTube Premium’dan faydalanmak için 11 Ocak 2024 – 30 Ağustos 2024 tarihleri arasında tarifeye gelinen ilk 30 gün içinde YouTube yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir. Her abone bir kere faydalanabilir. Yalnızca yeni Google Müzik, YouTube Premium ve YouTube Music Premium müşterileri yararlanabilir. Bu fayda cayma bedeli hesabına dahil değildir.
 • Tarifeler aşımlı tarifelerdir. Tarife tekliflerinde tarife içeriğindeki dakika, sms ve cepten internet talep doğrultusunda limitinde durmaktadır. İşim Ferah 25 GB tarifesine kadar aylık 10 TL veya İşim Ferah 30 GB ve üstü tarifelerde aylık 25 TL fark ile tarifedeki dakika, sms ve mobil internet limitinde durdurulabilir. Abone "LDS" yazıp 5555'e göndererek aylık 10 TL karşılığında, Prime Business aboneler ise “LDS PB” yazıp 5555’e göndererek aylık 25 TL karşılığında servisten faydalanabilmektedir. Kota bittiğinde iletişim durur. İletişime devam etmek için ek paket alınması gerekmektedir.
 • 3 hat ve üzeri taahhütlü alımlarda dakika, sms ve mobil interneti limitinde durma özelliği ücretsizdir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan konuşma hakkı tükendiğinde müşterinin hattına 250 dakikalık Otomatik Akıllı Konuşma Paketleri tanımlanacaktır. Otomatik Akıllı Konuşma Paketlerinin ücreti her 250 dakika için 60 TL olup en fazla 10 defa tanımlanacaktır. 10 defa tanımlama sonrasında müşteri standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan SMS hakkı tükendiğinde müşterinin hattına 250 SMS içeren Otomatik Akıllı SMS Paketleri tanımlanacaktır. Otomatik Akıllı SMS Paketlerinin ücreti her 250 SMS için 60 TL olup en fazla 10 defa tanımlanacaktır. 10 defa tanımlama sonrasında müşteri standart aşım ücreti ile ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Tarifelerde Sil Süpür özelliği bulunmaktadır. Prime Business tarifelere yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilere; Sil Süpür uygulaması üzerinden 31.12.2024 tarihine kadar her hafta hediye mobil internet verilecektir. Sunulacak olan hediye faydanın kotası haftadan haftaya değişiklik gösterebilir. Müşteriler tarifelere kayıt tarihinden 1 hafta sonra ilgili faydaları kazanabilecek olup, belirtilen tarifelerin iptal edilmesi halinde kampanya sonlanacaktır.
 • İşim Ferah Tarifesi teklifleri yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla müşteri alımına şu şekilde açık olacaktır: a) Vergi kimlik numarasını beyan ederek numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen kurumsal müşteriler tekliflerden faydalanabilirler. Ek olarak; b) Numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen abonelerin TCKN belirtmesi ve aynı zamanda Gelir Vergisi Kanununun 65. ve 66. maddelerinde tanımlanan serbest meslek sahipleri, sermayeden ziyade şahsi mesaiye, ilmi ya da mesleki bilgiye, ya da ihtisasa dayanan ve ticari mahiyette olmayan işleri kendi nam ve hesabına yapanlar, gümrük komisyoncuları, bilimum borsa ajan ve acentaları, noterler, noterlik görevini ifa ile mükellef olanlar; serbest meslek erbabını bir araya getirerek teşkilat kurmak ya da bunlara sermaye temin etmek suretiyle, ya da sair suretlerle serbest meslek kazancından hisse alanlar; serbest meslek faaliyetinde bulunan kollektif ve adi şirketlerde ortaklar, adi komandit şirketlerde komanditeler; dava vekilleri, müşavirler, doktorlar, avukatlar, eczacılar, emlakçılar diş protezcileri, kurumlar ve tüccarlarla serbest meslek erbabının ticari ve mesleki işlerini takip edenler ve konser veren müzik sanatçıları, esnaflar kapsamına girmesi gerekmektedir.
 • İşim Ferah Tarifesi tekliflerine Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları veya online başvuru yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarife tekliflerine kayıt olan müşteriler, 4.5G'ye geçiş için izin vermiş sayılır. Bu müşteriler, sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipini seçerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilir.
 • Kampanya kapsamında, aynı taahhüt süresi içerisinde üst tekliflere geçildiğinde müşteriye ceza yansımaz ve taahhüt süresi kaldığı yerden devam eder. Kampanya kapsamında aynı taahhüt süresi içinde alt tekliflere ve farklı başka tarifelere geçildiğinde müşteriye taahhüt ihlali nedeniyle ceza yansır ve taahhüdün müşteri isteğiyle tekrar başlatılması gerekir.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan sınırsız dakikalar şebeke içi, ev ve iş yönüne aramaları kapsamaktadır. Söz konusu her yöne ve sınırsız dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; her yöne dakikalar 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne ve sınırsız dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife teklifleri kapsamındaki SMS'ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay, tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Ücretsiz kullanım haklarının üzerindeki yurt içi kullanımlar "Ücretler" bölümünde gösterildiği gibi ücretlendirilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil tarafından belirlenen ve müşterilere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat TT Mobil tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, TT Mobil’in ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan müşterinin faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. belirtilen fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • Yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yolu ile İşim Ferah Tarifeleri’ne gelerek taahhüt veren müşterilere ilk ay 20 GB ek mobil internet faydası sunulmaktadır. Taahhüdünü bozan ve cayma bedeli yansıtılması söz konusu olan müşteriler için ek faydanın bedeli olan 135 TL, cayma bedeli hesabına dahil edilecektir. Ek fayda, müşterilere tarifelerine taahhüt verdikleri anda otomatik olarak tanımlanacak olup, her müşteri sadece 1 defa faydalanabilecektir. İlk ay 20 GB cepten internet hediye kampanyası Tarifen Yurt Dışında servisinde geçerli değildir.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET, tüm faydalardan kalan hakkınızı öğenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı şekilde taleplerini gerçekleştirebilir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Detaylı bilgi için 550 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. taahhüt kapsamında yer almayan fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte'tır.

İşim Ferah Tarifesi Taahhütnamesi tıklayınız.


İlginizi Çekebilir

İlk Ay 20 GB Hediye

İşim Ferah Tarifesi

25 GB

3 ve üzeri hatta
Ücretsiz Limitinde Durma

1000 DK
250 SMS
 • 3 ve üzeri hatta Ücretsiz Limitinde Durma

 • Sınırsız yurtiçi WhatsApp Mesajlaşma

 • Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma

430TL

Aylık

İlk Ay 20 GB Hediye

İşim Ferah Tarifesi

25+5 GB

3 ve üzeri hatta
Ücretsiz Limitinde Durma
2000 DK
 • Her Ay 25 GB’a Ek 5 GB Sosyal Medya Paketi

 • 3 ve üzeri hatta Ücretsiz Limitinde Durma

 • Sınırsız yurtiçi WhatsApp Mesajlaşma

 • Prime Business

 • Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma

500TL

Aylık

İlk Ay 20 GB Hediye

İşim Ferah Tarifesi

15 GB

3 ve üzeri hatta
Ücretsiz Limitinde Durma

1000 DK
250 SMS
 • 3 ve üzeri hatta Ücretsiz Limitinde Durma

 • Sınırsız yurtiçi WhatsApp Mesajlaşma

 • Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma

340TL

Aylık