444 Arandıkça Kazan Kampanyası ile 444’lü numaranız arandıkça kazanabilirsiniz!

Kampanyaya şimdi başvurun, hediye dakikalardan siz de faydalanın!

Kampanyaya dâhil etmek istediğiniz 444’lü numaranıza gelen aramaları karşılayan hatlarınızı 12 ay boyunca koruma sözü vermeniz durumunda, hattınıza gelen her 100 dakika 444 araması için bir sonraki fatura dönemi kullanılmak üzere 10 dakika her yöne; 24 ay boyunca koruma sözü vermeniz durumunda ise 15 dakika her yöne hediye dakika verilir.

Kampanya 01.07.2016 tarihine kadar geçerlidir.

​​​
​​
  • 444’lü numaranız varsa kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya 444’lü Özel Servis Numaraları aramalarını karşılayan Telefon (PSTN),  TT Dijital Çoklu Hat ve TT Sanal Santral hizmet türleri için geçerlidir.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
  • Abonelik sözü süresi dolmadan kampanyadan çıkmanız durumunda cezai bedel yansır. Kampanyadan ayrıldığınız tarihe kadar yararlandığınız indirimlerin toplamı ile kalan ayların indirimli tarife ücretlerinin toplamı kıyaslanır, düşük olan değer cezai bedel olarak belirlenir.
  • Kampanyadan yararlanan hatlarınıza ait son 3 (üç) ay faturasını düzenli ödemeniz gerekir. Son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun olmaması ve şüpheli alacaklı listesinde olmamanız gerekir.

Taahhütname için tıklayın.

​​

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.