Kurumsal Fenercell Menü Tarifeleri

Kurumsal Fenercell Menü Tarifeleri

Tarife Bilgisi

1. Kurumsal Fenercell Menü ile dilediğiniz tarifeyi yaratın! Esnek tarife ve paket yapısı ile işletmeler, iş ve meslek sahipleri tarifelerini ihtiyaçlarına göre oluşturuyor!

2. Türk Telekom'lu ve Kurumsal Fenercell'li şirketlerle sınırsız konuşun!  Bayi ve tedarikçilerinizle yüksek fatura kaygısı olmadan, hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız konuşun.

3. Yurtdışını ücretsiz arayın! Konuşma paketlerinde yer alan her yöne dakikalarınızla Avrupa'daki sabit hatları ücretsiz arayın!

4. Taahhüt verin indirim kazanın! Kurumsal Fenercell İndirim Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

5. İndirim kampanyası ile beraber Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyasından da faydalanın! Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyası'ndaki tüm cihazlardan aboneler taahhüt ile faydalanabilirler.

Tarifelerinizi mesajlaşma ve internet paketleri ile zenginleştirebilirsiniz. Kendi tarifenizi oluşturmak için aşağıdaki konuşma tarifelerini, internet ve mesajlaşma paketlerini seçebilirsiniz.​​​

​​
Tüm Tarifelerde  FENERCELL'li ve Türk Telekom'lu Tüm İşletme, İş ve Meslek sahipleri ile Limitsiz Görüşme  
Her Yöne Dakika*  - 300 Dk 600 Dk  1200 Dk  2400 Dk  3600 Dk  5000 Dk 
Ücret (TL) 16 29 39  49 59 69  89
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçi Heryöne Dakika Ücreti  60 Kr / Dk
SMS  60 Kr / SMS
 Mesajlaşma Paketleri
SMS 50 SMS  100 SMS  250 SMS  500 SMS  1000 SMS 
Aylık Paket Ücreti (TL) 5 6 14  19
 İnternet Paketleri
Data  250 MB  1 GB  4 GB 
Aylık Paket Ücreti (TL) 15  25 
Limitinde Duran İnternet Paketleri
Data  1 GB  4 GB 
Aylık Paket Ücreti (TL) 18  28 

* Tarifeden yararlanan aboneler, tarifeye kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, TÜRK TELEKOM tarafından sunulan Türk Telekom'lu Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası 'ndan başvuru olmaksızın faydalanacaklardır. Kampanyaya katılım müteakiben, kampanyaya kayıt olan aboneler Türk Telekom Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.

 ** Konuşma paketlerinde yer alan dakikalar Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hat yönlerine de geçerlidir.

18 Kasım 2014 itibarıyla yurt içinde Türk Telekom hatlarından yapılan 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, arama başı 60 Kuruş olarak güncellenecektir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​
​​
 • Kurumsal aboneler tarifelerden faydalanabilirler.
 • Kurumsal Fenercell Menü aboneleri; her yöne dakika içermeyen bir tarifede oldukları veya SMS paketlerini satın almadıkları durumda, yurtiçi her yöne konuşma 46,25 Kr/dk, yurtiçi her yöne SMS 33,25 Kr/SMS ile ücretlendirilecektir. İnternet paketi alındığında, aşımlar 0,05 TL/MB ile ücretlendirilecektir. İnternet paketi alınmadığı durumlarda ise, aşağıdaki gibi kademeli bir ücretlendirme yapılacaktır:
  • 0-1 MB arası 4 TL
  • 1-10 MB arası 15 TL
  • 10-50 MB  arası 15 TL ve 10 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 1 TL,
  • 50 MB üzeri kullanımlarda  55 TL ve 50 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 0,5 TL
 • Kurumsal Fenercell Menü tarifeleri, Kurumsal Fenercell Menü Baz Tarifesi, yurtiçi her yöne 300 dakika içeren Kurumsal Fenercell Menü 300 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 600 dakika içeren Kurumsal Fenercell Menü 600 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 1.200 dakika içeren Kurumsal Fenercell Menü 1.200 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 2.400 dakika içeren Kurumsal Fenercell Menü 2.400 Tarifesi'ni, yurtiçi her yöne 3.600 dakika içeren Kurumsal Fenercell Menü 3.600 Tarifesi'ni ve yurtiçi her yöne 5.000 dakika içeren Kurumsal Fenercell Menü 5.000 Tarifesi'ni kapsar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden gönderilerde kullanılamaz. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Kurumsal Fenercell Menü'ye dahil olan tüm abonelerimiz bu tarifelere kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, TÜRK TELEKOM tarafından sunulan Türk Telekom'lu Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası'ndan başvuru olmaksızın faydalanacak ve Türk Telekom Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.
 • Kurumsal Fenercell Menü'de olan kurumsal müşterilerimiz sadece belirtilen SMS ve Data paketlerini satın alabileceklerdir. Türk Telekom tarafından kurumsal/bireysel müşterilerimize sunulan diğer SMS, Dakika ve Data paketlerinden yararlanamayacaktır.
 • Kurumsal Fenercell Menü'deki ses tarifelerinde yer alan her yöne dakikalar; yurtiçi sabit hatlar, tüm operatörler ve yurtdışı Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hat yönlerine de geçerlidir.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Türk Telekom'lu Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası'ndan faydalanan aboneler GRUPICIMI yazıp boşluk bırakarak sorgulamak istediğiniz 10 haneli telefon numarasını yazarak , 5555'e gönderdiğinde, arayacağı numaranın kampanyaya dahil olup olmadığını sorgulayabilirler. Örnek: GRUPICIMI 5551234567
 • 2 Kasım 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması, abone talebi üzerine hattın belirli süre için haberleşme hizmetleri kullanımından sınırlanması ve süre sonunda/abone talebi halinde tekrar aktive edilmesi durumunda son aya ait tarife aylık ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılacaktır.
 • Tarifelerde ses kullanımından ücretlendirme aralığı 6 saniyedir.
 • Kurumsal Fenercell Menü Kurgusu'na kaydedilen hatlar FCT ya da benzer cihazlarla kullanılamaz. Aksi halde Türk Telekom'un ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, hattın sahibi olan kurumun faturasına, bu şekilde kullanılan her bir hat için 500 TL ceza yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Limitinde duran internet paketlerinde kullanım kotası dolduğunda ücretlendirme durdurulacak, internet kullanım hızı 5 KBPS'ye düşürülecektir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES, kalan SMS miktarınızı SMS, kalan internet kullanım miktarınızı INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333'ü ücretsiz arayarak da kalan SES / SMS / internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlanması halinde 46,25 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Detaylı bilgi için 444 0 907 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

​​​​